en de es it pl cs

Systemy centralnego odkurzania stanowią rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy pragną higienicznie czystego domu, pozbawionego hałasu podczas odkurzania.

Na system ten składa się wiele elementów. Główną rolę odgrywa jednostka centralna zlokalizowana w gospodarczej części domu (np. komórka, garaż, piwnica). Odkurzacz jest niemal niewidoczny dla oczu, gdyż elementy składowe ukryte są w ścianach budynku. Sprzątanie odbywa się przy użyciu węża ssącego, który podłączany jest do specjalnych gniazdek znajdujących się w poszczególnych pomieszczeniach domu. Dalej, zanieczyszczenia wędrują systemem rur w kierunku jednostki centralnej. Praca z wężem ssącym o długości ok 9 metrów zapewnia dotarcie do każdego miejsca.

Kluczową kwestią jest zaprojektowanie optymalnego rozwiązania dla danego domu oraz profesjonalny montaż urządzeń składowych systemu. Nasi pracownicy pomogą Państwu w wyborze urządzeń oraz ich rozmieszczeniu w nieruchomości. System centralnego odkurzania warto instalować już na etapie budowy domu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi radami na temat projektowania oraz montażu centralnego odkurzacza.